Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem

Tomasz Rzymkowski opowiada o książce gościa
Tomasz Rzymkowski opowiada o książce gościa

W poniedziałek 3 grudnia gościł w Kutnie Rafał Ziemkiewicz. Organizatorem spotkania autorskiego z okazji wydania jego najnowszej książki „Myśli nowoczesnego endeka” była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie.

Spotkanie z Członkiem Honorowym Stowarzyszenia KoLiber poprowadził redaktor naczelny Telewizji Kutno i członek kutnowskiego KoLibra Tomasz Rzymkowski. Uczestników spotkania bardziej od samej książki ciekawiły diagnozy gościa na temat sytuacji politycznej w Polsce oraz kulisy odejścia z „Uwarzam Rze” jego dziennikarzy.

Ziemkiewicz przedstawił własną ocenę wydarzeń i zamierzenia grupy tworzącej do niedawna zespół najpoczytniejszego tygodnika opinii. Po spotkaniu z mieszkańcami publicysta rozdawał autografy, potem udzielił wywiadu Telewizji Kutno, a następnie udał się na spotkanie z członkami Oddziału Kutnowskiego KoLibra do hotelu Dworek, gdzie nocował przed dalszą podróżą na Pomorze.

Najbardziej szczegółową relację ze spotkania Rafała Ziemkiewicza z mieszkańcami Kutna opublikowało eKutno.pl. Można też obejrzeć wywiad z publicystą w Telewizji Kutno.

Za plecami Tomka czai się oddziałowy roll up...
Za plecami Tomka czai się oddziałowy roll up…
Ziemkiewicz mówił długo...
Ziemkiewicz mówił długo…
...publiczność słuchała...
…publiczność pytała i słuchała…
... potem rozdawał autografy.
… a potem przyszła po autografy.
Spotkanie z KoLibrantami w Dworku
Spotkanie z KoLibrantami w Dworku
I znowu autografy, tym razem dla prezesa oddziału :-)
Prezes oddziału też musi mieć autografy 🙂